Loading...

Otomotiv

Misyonumuz: Kurumsal olarak Türkiye’deki Kullanılmış Premium Araç Pazarında alım-satım yaparak müşterilerimizin beklentilerini en üst düzeyde karşılamak.
Vizyonumuz: Temsil ettiği ve hizmet verdiği araçlara yakışır düzeyde hizmet kalitesi ile Türkiye’de Premium Araç Segment’inin En Büyük Oyuncusu olmak.

Şirketlerin araç satın alma maliyetlerini başka harcamalara kaydırmaları için benzersiz bir fırsat sunmaktayız. Şirketler, kendi ihtiyaçlarına uygun özellik ve ekipman isteğinde bulunarak araçlarını sipariş edebilirler. Siparişini verdikleri araçlar gelene kadar zaman kaybetmeden; tahsis ettiğimiz muadil araçlarla kiralama sürecini başlatabilmektedirler. Bu tip finansal faydaların yanı sıra; Operasyonel kiralamak iş yükünü azaltan kolaylıklar da kazandırıyoruz. Bunlardan ilki; servis ve bakım görevinin yetkili servisler tarafından gerçekleştirilmesi ve onların danışmanlığı doğrultusunda programlanması. Bu uygulama sayesinde şirketler ilave personel ve zaman kaybettiren formalite işlem harcamasına gerek duymazlar.
Screenshot